Була не з їх команди! Зеркаль розповіла про конфлікт з людьми Зеленського!

0

Помічник президента України Андрій Єрмак вимагав від вже колишнього заступника міністра закордонних справ Олени Зеркаль не бути медіаактивною. За словами самої Зеркаль, на початку вересня вона спілкувалася з Єрмаком з приводу її інтерв’ю, передають Патріоти України.

“Він наполегливо рекомендував припинити мою медіаактивність. Це стосувалося загального підходу. І я потім більше двох місяців не коментувала, оскільки ми ще обговорювали, що необхідно якось коментувати в дусі і руслі того, як Офіс президента бачить розвиток подій. Я не отримувала ніяких установок щодо того, як коментувати, і я уникала будь-яких коментарів”, – сказала вона.

За словами Зеркаль, їй в принципі рекомендували не давати будь-які коментарі і вона прислухалася до рекомендацій Єрмака, так як хотіла “завершити всі справи і не створювати додаткового напруження”. Вона вважає, що таке прохання Єрмака було пов’язане з тим, що вона не була частиною команди Зеленського і його офіс боявся, що заяви можуть нашкодити роботі оточення глави держави.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я