Били і морили голодом! На Одещині з трудового рабства звільнили 30 осіб! (Фото)

0

В Овідіопольському районі Одеської області правоохоронці затримали членів злочинної групи сучасних рабовласників, передають Патріоти України.У поліції встановили, що для вербування зловмисники вибирали людей, які перебували в складному матеріальному становищі. «Їм обіцяли високу зарплату, соціальний пакет та комфортні умови праці в Одеській області. Замість цього змушували по 12-13 годин важко працювати на сільськогосподарських угіддях. По суті, трудове рабство. За будь-яке “відхилення” жорстоко карали – били і позбавляли їжі», – розповіли в поліції.

Зазначається, що «трудових рабів» розселили в бараках в Овідіопольському районі – на території колишньої жіночої колонії-поселення за високим парканом. Люди перебували під цілодобовою охороною.

«За підозрою в торгівлі людьми затримані 42-річний чоловік і 41-річна жінка – постачальники і наглядачі “товару” для подальшої рабської експлуатації. Зараз поліція завершує документування злочинної діяльності інших членів групи. Вирішується питання про затримання всіх причетних до злочину», – уточнили в поліції.Встановлено, що з 2018 року організаторами було завербовано три десятки людей. В діях затриманих (поки в порядку ст. 208 КПК України) правоохоронці вбачають ознаки кримінального злочину, передбаченого ч. 2 статті 149 Кримінального кодексу України (Торгівля людьми). Їм загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Загрузка...