Час радіти, але не всім! Зеленський анонсував суттєве підвищення пенсій! (Відео)

0

Президент України Володимир Зеленський анонсував підвищення пенсій для пенсіонерів залежно від їх віку. Про це він повідомив під час ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1», передають Патріоти України.

«Зараз важлива соціальна місія нашої команди – коли немає грошей, а треба збільшувати пенсії, хоча б для тих людей, яким дуже важко. У нас дійсно є програма, ми її розробили…Ми придумали дуже цікаву стратегію з підвищення пенсій для людей за віком», – заявив він.

Президент зауважив, що підвищити одразу всім пенсіонерам українська влада не може: «Підвищити пенсії всім не можемо, бо 12 млн пенсіонерів. Одразу не можемо, тобто ми їх розбили на такі критерії. Я просто вам анонсую – спочатку ми підвищимо сильно – від 400 до 1000-1100 гривень пенсіонерам, яким 80+ років», – додав він За його словами, на підвищення пенсій у 2020 році планується виділити 13 млрд гривень. Президент зауважив, що після підвищення пенсій 80-річним і старшим людям будуть підвищення для пенсіонерів 75+, далі – 70+ років тощо.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я