“Через 5-10 днів після Великодня!” У МОЗ зробили термінову заяву!

0

Директор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб НАН України Вікторія Задорожна заявили, що пік захворюваності коронавірусом в Україні випаде на 2-5 травня.

Про це вона сказала в інтерв’ю Радіо Свобода.

Вона зазначила, що попередній прогноз про пік коронавірусу на середину квітня міг виправдатися, якщо б не застосовувалися протиепідемічні та профілактичні заходи.

«Вони, на щастя, застосовані вчасно в нашій країні. І зараз ми бачимо, що інтенсивність епідемічного процесу у нас набагато нижче, ніж в тих країнах, де карантинні заходи не застосували своєчасно: Італія, Іспанія, США і так далі », – сказала Задорожна.

За словами епідеміолога, якщо Великдень і травневі свята не вплинуть на порушення карантину, то пік захворюваності припаде на 2-5 травня.

«Якщо буде зберігатися така ситуація, як зараз, заходи карантину будуть дотримуватися і при цьому Великдень і травневі свята не вплинуть на порушення карантину, то пік захворюваності припаде на 2-5 травня», – розповіла директор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб.

А пік летальності прогнозують на 3-8 травня. За словами Задорожної в день може вмирати до 20 осіб.

А ось за словами представників МОЗ, спалах коронавірусу може початися через п’ять-десять днів після Великодня. Про це, зокрема, заявила заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Також, міністр Степанов заявив на брифінгу про те, що сім міст сьогодні не подали статистику по тестуванню людей з підозрою на коронавірус: Вінницька, Луганська, Чернівецька, Чернігівська, Сумська, Херсонська та Хмельницька області.

Через це міністр дав доручення Віктору Ляшку розібратися з причинами цього казусу.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я