Чоловік повірив чуткам і почав розкопки у себе в городі. І не помилився

0

Чоловік повірив тому, про що говорили сусіди і почав розкопки у себе у дворі. І не помилився.

Ого, ось це знахідка. Будинок виявився дійсно з секретом. Молодець, що докопався до істини. Причому в буквальному сенсі.

Джон Сімс з США, штат Арізона нарешті зміг дозволити собі купити свій власний будинок. Він не чекав від свого будинку нічого особливого, адже коштів було не так багато. І йому вдалося вигідно купити будинок у одного зі своїх знайомих. Вдалося навіть заощадити трохи грошей на подальший ремонт. Джон готувався до переїзду …

Вже коли угода була складена і його знайомий передав йому ключі від його нового будинку, знайомий наостанок сказав, що у дворі будинку є якийсь секрет. І поїхав.

Про якийсь секреті подейкували і сусіди. Однак, ніхто толком нічого не знав і не міг пояснити. Розмова з колишнім власником нічого не дала. Про секрет йому розповів попередній власник будинку. Але що це так і невідомо.

Джон зацікавився. Він вирішив витратити гроші залишені на ремонт будинку для того, щоб розкрити цей секрет. Спочатку він придбав металошукач. За допомогою металошукача у дворі будинку був виявлений ретельно захований люк. Але відкрити його було неможливо … Все було забито землею.

Тоді Джон провів розкопки. Він найняв людей і сам взяв у руки лопату. У підсумку вони розкопали закручені сходи, які вели в велику бетонну кімнату. Археологи підказали, що це притулок. Він був споруджений на випадок ядерної війни між Росією і США під час Холодної Війни. Швидше за все колишні господарі настільки ретельно його приховували, що в результаті секрет так і залишився секретом.

Джон був вражений. Він вирішив зробити з бетонної кімнати повноцінне житло. У підсумку всі сусіди ходять туди як в музей. Багато хто пропонує Джону відкрити там паб.

Джерело:poshepky.com

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я