Чорні створіння окуnували популярний український курорт (відео)

0

У Кирилівці Запорізької області вже третій рік спостерігається навала ківсяка – одного з різновидів багатоніжки. Це – шкідник культурних рослин, який з’являється на приватних подвір’ях і в житлових будинках із занедбаних ділянок на узбережжі, передають Патріоти України з посиланням на РІА Мелітополь.

За словами місцевого жителя В’ячеслава Куликовського, така ситуація почалася відтоді, як власники порожніх земельних ділянок перестали косити бур’янисту траву. “Вони все літо розмножуються в листі й траві. А їдять навіть бетон, щоб ви розуміли”, – стверджує В’ячеслав.

Шкідник ховається від сонця, він активний у похмурі дні. У холодний і вологий сезон багатоніжки пошкоджують коріння рослин і коренеплоди – моркву, буряк, редис. Шкоди городу завдає крапчастий ківсяк. Цей вид має світле забарвлення з червоними плямами на сегментах. Залежно від віку буває коричневим або чорним, живе 4-5 років. Його довжина 8-14 мм. Самки відкладають у ґрунт до 70 яєць. Після народження у личинок всього три пари ніг.

УВАГА! На відео присутня ненормативна лексика!

Загрузка...