Чотири ключових міністрів на вихід! Скандальні відставки у Кабміні Гончарука!

0

Кабінет міністрів буде давати перший звіт за підсумками роботи вже в лютому 2020 року, проте у владних колах вже зараз є ряд незадоволених роботою Кабміну – незабаром деякі міністри можуть бути зняті зі своїх посад.

Вже після Нового року і голосування по ключових законопроектах в Парламенті в Кабінеті міністрів можуть відбутися зміни щодо деяких членів уряду.

Так, міністри Милованов, Малюська, Бородянський та Соколовська є першими “кандидатами на вихід” з Кабміну.

Так, за інформацією видання, дуже багато нардепів зі “Слуги народу” незадоволені роботою міністра соцполітики Юлії Соколовської, яка за три місяці роботи жодного разу не прийшла на засідання профільного комітету в ВР.

При цьому сама міністр зазначає, що їй особисто ніхто не висловлював невдоволення, а всі чутки робляться на “порожньому місці”.

 Денис Малюська, міністр юстиції, пояснив, що проти нього ведеться активна медійна атака і його ім’я все більше згадується в негативному ключі.

Те ж саме відбувається і з міністром економіки Миловановим, який є відповідальним за земельну реформу в країні. Проти нього активно виступає ряд політичних сил і деякі люди зі “Слуги народу”.

За даними видання, міністра культури Бородянського може замінити на його посаді Олександр Ткаченко, який поки планує зайняти пост глави КМДА.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я