Чи варто скуповувати долари! Валюта ще раз різко подорожчала!

0

В Україні курс долара вчора, 28 грудня злетів на 40 копійок – до 23,68 грн / $. В останній банківський день всі, хто не встиг купити валюту, скористалися останнім шансом в цьому році, в результаті попит різко зріс.

Як пояснив OBOZREVATEL фінансовий аналітик Володимир Мазуренко, вже в перших числах січня ситуація стабілізується, а курс повернеться в колишній діапазон. “Макроекономічних факторів для цього, щоб так різко виріс курс, немає. Зараз останній банківський день, все, кому потрібні були долари для виконання своїх зобов’язань, закупівель і т.д, в останній день прийшли на ринок. Це шатнуло курс. Плюс спекулянти підхопили ініціативу, почали спекулятивно роздувати вартість валюти “, – пояснює Мазуренко.

Аналітик упевнений: купувати валюти і бігти в обмінники ні в якому разі не варто. “Зараз купувати потрібно лише якщо дійсно потрібна терміново валюта. А якщо можете почекати до середини січня, краще чекати”, – додав Мазуренко.

Відзначимо, з минулого четверга офіційний знизився з 23,60 грн до 23,41 грн (-0,8%). Попит / пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії “Укрділінг”, за цей же час знизилися з 23,54 / 23,57 до 23,36 / 23,38 (-0,8%). Середні курси купівлі / продажу готівкового долара в банках за тиждень знизилися з 23,35 / 23,61 до 23,21 / 23,42 (-0,6% / – 0,8%). При цьому спред між середньою покупкою і середньої продажем скоротився з 1,1% до 0,9% за рахунок більш швидкого зниження курсу продажу в порівнянні з покупкою.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я