Чиновниця часів Порошенка претендує на високу посаду в РНБО!

0

Чинна голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична подала електронну декларацію претендента на заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Повідомляє реєстр електронних декларацій НАЗК.

Згідно з даними у реєстрі, декларація подана пізно ввечері 8 жовтня. Світлична задекларувала дві квартири у Харкові (47 і 32 квадрати), недобудований гараж, автомобіль Peugeot 2014 року випуску.

Вона задекларувала понад 214 710 гривень заробітної плати за 2018 рік, а також грошовий подарунок від матері – 261,5 тисячі гривень.

Передувало тому те, що Народний депутат від “Слуги народу” Олексій Кучер подав декларацію кандидата на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації.

Нагадуємо, що на посаду голови Харківської ОДА Світличну призначав 5-ий президент України Петро Порошенко. Вона очолює облдержадміністрацію з 15 жовтня 2016 року.

Світлична була депутатом Харківської обласної ради 7-го скликання, керівником фракції “БПП “Солідарність”.

28 травня 2019 року президент Володимир Зеленський призначив Олександра Данилюка секретарем РНБО.

27 вересня він подав у відставку.

30 вересня Зеленський прийняв відставку Данилюка.
Данилюк підтвердив, що вирішив звільнитися через розбіжності з оточенням Зеленського, зокрема, з головою Офісу президента Андрієм Богданом і бізнесменом Ігорем Коломойським.

3 жовтня президент призначив Олексія Данілова секретарем Ради національної безпеки і оборони, перед цим звільнивши його з посади заступника секретаря РНБО.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Узгодження із президентом”! Зеленський змінив указ, який діяв ще за часів Ющенка!
наступна статтяЗаморозки відступають! Повернуться +20º!