Данілов зніс- 13 осіб вже в списку! РНБО готова- олігархи такого не чекали!

0

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов стверджує, що в Україні є “13 осіб, яких можна з упевненістю віднести до середовища олігархів за тими критеріями, які розраховують у РНБО”. Про це Данілов заявив під час виступу на всеукраїнському форумі “Україна 30. Безпека країни”, що проходить у вівторок, 11 травня, у Києві. Водночас Данілов не назвав імена тих, про кого йдеться.

Данілов зазначив, що президент доручив РНБО, Антимонопольному комітету та Офісу президента розробити закон про олігархів, “які на сьогодні мають дуже великий вплив на нашу економіку, наші внутрішньополітичні та зовнішньополітичні процеси”.

Нагадаємо, в середині квітня президент України Володимир Зеленський заявив, що під час засідання РНБО вніс пропозицію розробити “фундаментальний” законопроєкт про статус олігарха – “щоб унеможливити їхній вплив на економіку, закони й Верховну Раду”. Завдяки цьому законопроєкту українські олігархи мають перетворитися на звичайних бізнесменів, пояснював тоді Зеленський.

За словами Зеленського, в “законі, якого у нас ще не було”, буде чітко вказано, “що буде з такими людьми, які вводитимуться санкції, як олігархи перетворюватимуться на бізнесменів”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я