Данилюк зробив заяву про розведення військ! «Ми збільшуємо «сіру зону», в якій зможуть працювати і диверсійні групи, і снайпери!»

0

Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк перед відставкою побував у зоні проведення ООС і стверджує, що розведення сил нічого не гарантує, але створює простір для провокацій. Про це він розповів в інтерв’ю, повідомляють Патріоти України.

«Я їздив на минулому тижні, здається, на Схід. І там я відвідав три ділянки, де планується відведення військ (Золоте, Петрівське і Станиця — ред), щоб поговорити з військовими про те, як вони оцінюють готовність і ситуацію. Дуже була відверта розмова, вони мені показали всі місця, щоб я сам відчув, що відбудеться, якщо буде відведення в конкретному місці», — сказав Данилюк.

«По-перше, зимою це робити складно, навіть небезпечно, тому що треба рухатися по відкритій місцевості, тому що немає листя і так далі. Але є іще інші моменти чисто технічні, коли мені показували, що створюються ризики. Інше питання — чи буде це сприяти зменшенню втрат на фронті. Насправді, ми збільшуємо «сіру зону», в якій зможуть працювати і диверсійні групи, і снайпери, і це абсолютно не гарантує нічого і відкриває простір для провокацій», — додав він.

За словами колишнього секретаря РНБО, військовослужбовці на передовій не довіряють мирним ініціативам влади. «У них на фронті — навіть не у людей на Майдані — у військових там має бути довіра до таких рішень, інакше не зрозуміють. Не можна на це закривати очі, треба це доносити, тому що від цих людей залежить це насправді», – сказав Данилюк. На запитання журналіста про те, чи є, на його думку, така довіра, політик відповів: «Однозначно, ні. Я цього не відчув».

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Слуги народу” прямо у Раді зацікавилися вічною молодістю і таємницями Тибету! (Фото)
наступна статтяБоротьба з бідністю! Гончарук розповів про плани!