“Давайтє в дєнь траура устроєм дєнь кріка бл..” – В день жалоби одесити розважалися на концерті російського виконавця(ВІДЕО)

0

Вчора, 8 грудня, в Україні було оголошено Днем трауру за загиблими в одеській пожежі. Однак це не завадило одеситам відвідати концерт російського виконавця, який вчора пройшов в одному з одеських клубів. Про це на своїй сторінці у фейсбук написав звільнений з кремлівського полону моряк Андрій Ейдер:

“Ще трохи про менталітет людей з сусідньої держави.

В Одесі сталася пожежа, що забрала життя 12ти людей, ще 4 людини досі не знайшли. Я висловлюю свої щирі співчуття родинам загиблих.

Тим часом у Palladium 8-го грудня проходив концерт “музиканта” з сусідньої держави, якого звуть “Моргенштерн”. Хоча в Одесі траур. В адміністрації Palladium не відмінили концерт. Сам “музикант” також не відмовився він концерту. Гірше. Ось відео, слухайте. ( відео взяв з сторінки “Подслушано Одесса”)

В мене виникають питання, чому воно приїздить в Україну? Чому воно збирає тут стадіони до того й під час траурних днів? Чому воно так висловлюється? А найголовніше – чому на його концерти досі ходять?”

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я