Депутатка з фракції “Голос” написала заяву про погрози!

0

Депутатка фракції “Голос” Олександра Устінова подала заяву до Генералної прокуратури щодо погроз ексрадника міністра охорони здоров’я та заступник директора фармкоманії “ІнтерХім” Олександра Чумака “бошки відбивати”.

Про це вона повідомила у Facebook.

“Сьогодні подала заяву до Генеральної прокуратури щодо погроз заподіяння шкоди мені в зв’язку з моєю депутатською діяльністю. Фармацевтична мафія готова “бошки отбивать” депутатам, лише щоб не допустити зниження цін на ліки в Україні”.

Нагадаємо,що раніше на засіданні Комітету з питань здоров’я нації Олександр Чумак висловив погрозу депутаткам фракції “Голос” Ользі Стефанишиній та Олександрі Устіновій через представлений ними законопроєкт №2089 про підвищення доступності лікарських засобів для громадян.

За словами Стефанишиної, законопроєкт дозволяє імпортувати ліки в Україну з країн, де вони дешевші, та скасовує так звані “вічнозелені патенти”, на яких в Україні тримається монополія.

На думку депутатки, Олександр Чумак “дав команду дистриб‘юторам і фармвиробникам “валити” законопроєкт”, і Комітет його не підтримав.

У “Голосі” вважають, що “тим, хто роками отримував надприбутки з такого стану справ, пропозиції депутаток не сподобалися і вони перейшли до прямих погроз”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я