До кінця року! Зробить все можливе – не підвете Зеленського!

0

Напередодні президент Володимир Зеленський увів Олександра Носова до складу наглядової ради Державного концерну “Укроборонпром”. Сам Носов прокоментував своє призначення у фейсбуці.

“Пишуть, телефонують, вітають. Приємно. Мені відомі причини та фактори багаторічного негативного тренду значної більшості державних виробничих підприємств оборонної промисловості. Усвідомлюю всю складність процесів призупинення цього падіння, стабілізації з подальшим започаткуванням хоча б мінімального, але непохитного зростання. У зв’язку з цим це призначення для мене є викликом, але не нагородою”, – зазначив він.

Носов подякував Зеленському “за довіру, за дуже мужній управлінський вчинок, взявши на себе ризик, довірити частину питань державної оборонної галузі людині, яку він особисто не знав”.

“Виправдаю. По-військовому: служу українському народу”, – заявив він.

Носов впевнений, що на введення в курс справ “потребуватиме не більше тижня”. Більшість керівників “Укроборонпрому” і членів наглядової ради з ним знайомі, а “життя” багатьох підприємств він знає зсередини близько десяти років.

“Головним завданням бачу якнайшвидшу, цього року, ліквідацію управління концерну та одночасне формування з виробничих підприємств та спецекспортерів галузевих напрямків, технічну кооперацію та економічну координацію діяльності яких в інтересах національної оборони, а також для розвитку авіакосмічній галузі буде регулювати безпосередньо держава в особі Мінстратегпрому.

Зі свого боку зроблю все можливе, щоб до кінця поточного 2021 року у наглядової ради концерну зник сам об’єкт нагляду і потреба в НР зникла”, – підкреслив Носов.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я