Дoбрoгo дня, з Різдвом вас українці. Я хочу пoвiдoмuтu вам новину після телефонної розмови з Америкою

0

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови проінформував державного секретаря США Майкла Помпео про плани українського уряду щодо відновлення миру на сході України.

“Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Державним секретарем США Майком Помпео. Співрозмовники обговорили загострення ситуації на Близькому Сході після атак на коаліційні сили в Іраку та нападу на американське посольство в Багдаді. Сторони погодилися, що будь-які подальші агресивні кроки можуть стати загрозою для стабільності в регіоні та глобальної безпеки”, – йдеться у повідомленні.

Також Президент висловив занепокоєння можливим загостренням ситуації в Іраку та регіоні, якщо сили США та коаліції передчасно залишать країну.

“Зеленський детально поінформував Майка Помпео про результати домовленостей, досягнутих під час Нормандської зустрічі, а також плани українського уряду щодо відновлення миру на сході України. Майк Помпео особливо відзначив звільнення полонених і привітав укладення важливого контракту на транзит газу в Європу”, – повідомили у Зеленського.

Джерело: УНН

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я