Долар і євро в Україні стрімко змінюють вартість!

0

На п’ятницю, 17 липня, Національний банк України (НБУ) розрахував такий офіційний курс гривні до основних іноземних валют:

1 долар США – 27,27 грн;
1 євро – 31,13 грн;
10 російських рублів – 3,83 грн.

Таким чином, в порівнянні з вчорашніми значеннями курс долара знизився на дві копійки після зниження на дві копійки в попередній банківський день. При цьому “зелений” піднявся ще вище за психологічну позначку в 27 гривень і знаходиться на рекордному з початку квітня рівні. За тиждень – з 10 по 17 липня – національна валюта ослабла по відношенню до американської на 17 копійок.

Курс євро при цьому виріс ще на 10 копійок після підвищення на 16 копійок в попередній банківський день. Євровалюта вперше з березня 2019 року перебуває в ціні вище за психологічну позначку в 31 гривню. Як пояснювали сайту “Сегодня” аналітики фінансового ринку, таке зростання пов’язане з підвищенням вартості євро по відношенню до долара. Якщо європейська валюта ослабне на глобальній арені, українців теж чекає зниження курсу.

Вартість 10 російських рублів при цьому підвищилася на копійку.

Як відомо, офіційний курс долара розраховується, виходячи з показників на міжбанківському валютному ринку, але з деяким відставанням.

У четвер, 16 липня, долар на міжбанку подорожчав на 17 копійок в покупці і продажу. Американська валюта завершила торги на рівні 27,32 / 27,35 грн (купівля / продаж). Євровалюта піднялася в ціні на 20 копійок в покупці і на 21 копійку в продажу. До закриття євро торгувався на рівні 31,23 / 31,26 грн (купівля / продаж).

Джерело

Загрузка...
попередня статтяВихідними дощі охоплять частину України! Синоптик розповіла, де чекати злив!
наступна стаття“Слугою народу” трапився конфуз під час засідання Верховної Ради!