Долар по 23 здасться казкою! Експерт розповів, коли курс долара різко виросте!

0

Курс долара в Україні стабільний і найближчим часом – до кінця 2019 – істотних коливань на валютному ринку не очікується. Більш того, за словами економічного експерта Віктора Гальчинського, в найближчі дні можна очікувати ще більш відчутне зміцнення гривні. Це пов’язано з традиційною передсвяткової споживчою активністю українців, пише РБК-Україна.

Яким буде курс долара в 2020 році

За словами експерта, в наступному році українцям потрібно орієнтуватися на курс на рівні 27 грн за долар. Власне, такий курс якраз закладений в державному бюджеті. При цьому будуть цілком припустимі коливання в діапазоні від 24 до 27 грн за долар.

“Зараз інвестиції в державних цінних паперах перевищили 105 млрд грн. Для країни це добре, зате залишається ризик різкого знецінення гривні, якщо більша частина інвесторів одночасно захоче вийти з українських облігацій”, – розповів Гальчинський в коментарі виданню 032.ua.

Фахівець каже, що є фактори, які суттєво можуть вплинути на курс долара в 2020 році в негативному сенсі. Гальчинський підкреслює, що гривня буде стабільною тільки в тому випадку, якщо раптом не станеться певних ризикових подій – як у військово-надзвичайному, так і в економічному плані.

Експерт також додав, що зміцнення національної української валюти відносно долара і євро відбулося аж ніяк не завдяки успіху вітчизняної економіки (адже залишається інфляція і зростають ціни), а завдяки популярності українських облігацій серед світових інвесторів, які купують їх завдяки високій прибутковості.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я