Долар продовжує падати! Що буде з валютою під Новий рік!

0

Курс долара в Україні досяг рекордно низької за чотири роки позначки. Так, 6 грудня Національний банк України встановив офіційний курс на рівні 23,88 гривні за долар і 26,49 грн за євро. Схожа ситуація спостерігається і на готівковому валютному ринку.

Протягом найближчого тижня експерти прогнозують помірне зниження курсу долара до гривні. Фінансисти вважають, що в грудні гривня буде зміцнюватись за рахунок припливу іноземної валюти від інвесторів, передає today.ua.

Але ближче до Нового року вартість іноземної валюти по відношенню до гривні може різко злетіти.

На думку аналітиків, створюється враження, що на Україну за кордоном відкриті великі інвестиційні ліміти і не всі інвестори ще зайшли на наш ринок.

Експерти також попередили українців про те, що, як тільки приплив інвестицій в облігації внутрішньої державної позики сповільниться, гривня розгорнеться і буде повільно відкочуватися вниз в пошуках рівноважних рівнів – 26-27 гривень за долар США.

Варто відзначити, що зміцнення національної валюти істотно відбилося і на ринку нерухомості. Потенційні покупці житла масово відкладають угоди в зв’язку зі зміцненням гривні. Адже українці традиційно зберігають заощадження в іноземній валюті, найчастіше в доларах. Але при проведенні операцій з нерухомістю розрахунки проводяться виключно через банківські рахунки і тільки в нацвалюті. А це означає, що покупцям потрібно переводити доларові заощадження в гривні. А після зниження курсу долара сума, отримана при перекладі американської валюти в українську, помітно зменшилася.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я