Долар жахне до 50, українців попередили про гірше: коли штурмувати обмінники

0


Курс долара в Україні до 2020 р. може переступити відмітку в 30 чи навіть 50 грн

Такий прогноз у коментарі РБК -Україна зробив кандидат економічних наук Олександр Хмелевський.

За його словами, в 2020 році треба бути готовим до падіння гривні. Крім того, експерт зазначив фактори, які вплинуть на зростання іноземних валют в Україні.

Однією з причин він назвав дефіцит торгового балансу більш ніж в 11 мільярдів доларів. Також експерт прогнозує відтік інвестицій з України. Крім того, на курс гривні негативно вплине те, що в 2020 році держава повинна буде повернути кредиторам близько 5 мільярдів доларів

Також, за словами Хмелевського, в наступному році може початися світова фінансова криза. Не виключає експерт і можливості політичної кризи в Україні.

Є велика ймовірність, що курс на кінець 2020 року буде понад 30 гривень за долар. А при негативному сценарії більш 50 гривень за долар», — закінчив економіст.

Раніше ми повідомляли про те, що НБУ визнав крах з курсом долара в Україні. Про це розповів економіст і аналітик Володимир Компанієць.

За його словами, керівництво НБУ визнало грандіозний провал з курсом гривні в 2019 році. Неефективна діяльність правління державного регулятора у частині формування і реалізації валютно-курсової політики в 2019 році була визнана радою НБУ.

У зв’язку з валютною кризою керівництво НБУ розробив і схвалив ряд рекомендацій, серед яких відстеження ситуації на валютному ринку, оновлення стратегії управління золотовалютними резервами і розробка сценарію, при якому власники ОВДП можуть піти з України.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я