Донеччину закрили на в’їзд та виїзд: Як 350 вірян “nокарали” цілий регіон

0

У пасхальну ніч 350 осіб зібралися в Святогірській Свято-Успенській лаврі без масок в безпосередній близькості один до одного, ігноруючи небезпеку зараження коронавірусом. 22 квітня влада закрила всі в’їзди і виїзди з Донецької області, інформують Патріоти України.

У Донецькій області готуються до серйозного спалаху коронавіруса після порушення карантину в Святогорську в пасхальну ніч. Поліція вже відкрила кримінальне провадження, а військові “закрили” всю область. Виїхати можна тільки через дуже поважну причину. Глава Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко каже, що 19 квітня в лаврі зібралися переселенці, які живуть тут же, і місцеві парафіяни, які постійно відвідують храм. Поки силовикам не вдалося встановити всіх, хто брав участь в богослужінні, і є ймовірність, що деякі все ж встигли виїхати з області до закриття кордонів.

В. о. мера Святогорська Тетяна Божко озвучила цифри, які відрізняються від даних губернатора. За її словами, на службі було тільки 12 місцевих жителів, 400 переселенців і 200 ченців. А мер Слов’янська (Святогірськ входить в підпорядкування Слов’янської міськради) Вадим Лях стверджує, що в Лаврі проживають близько 400 осіб, а приїхали на службу приблизно 50. Всі, хто був на пасхальній службі, одягали маски і проходили пост дезінфекції при вході в лавру. До слова, поки частина Донецької області, яку контролює Київ, знаходиться в числі регіонів з найнижчими показниками по захворюваності COVID-19, 21 людина хворіє і один летальний випадок.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я