Дивіться що там робиться: Зупинимо капітуляцію» на Майдані: «Не розумію, чому влада продовжує наполягати на односторонньому відведенні наших військових», — з виступу Ірини Фріз

0

Про це сказала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз під час Всеукраїнського віче на Майдані «Зупинимо капітуляцію», повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу «ЄС».

«Я би зараз говорила про те, що говорять мешканці. Зокрема, волонтери Харківщини повідомляють, що мешканці Золотого відмовляються залишатися в містечку після того, як звідти підуть українські військові. Це дуже хибний сигнал, тому що ми розуміємо, що вони не довіряють іншій стороні, яка прийде і буде їх грабувати. Якщо мешканці, які перебувають на лінії зіткнення, розуміють це, то я не уявляю, чому влада продовжує наполягати на односторонньому відведенні наших військових.

Одностороннє відведення восени просто в чисте поле… Це абсолютно непродумана ні стратегічно, ні тактично лінія поведінки нової влади, і вона має зрозуміти, що в подібний спосіб ми реально здаємо наші території. Саме тому сьогодні у всіх містах України зібралися люди сказати «Ні капітуляції», тому що нам не потрібен мир такою ціною, ціною життів наших військових, ціною життів наших громадян, які не хочуть жити на території, яка буде залишена нашими військовими»,- сказала Фріз.

Політик зазначила, що суспільство не підтримує дій влади і це може перетворитися в опір.

«Ні військові, ні цивільні не підтримують дій влади, це може вилитися в супротив щодо дій влади і не сприйняття того, що робить влада. Ми говоримо про необхідність зупинитися і зважити на думку активних громадян, які розуміють, що таке війна, які втрачали своїх друзів, побратимів, рідних, які знають, яку ціну Україна впродовж 6 років заплатила за свою незалежність. Ми будемо виборювати свою незалежність, щоб Україна залишалася вільною, незалежною і суверенною державою», — додала Фріз.

Загрузка...