Ekcтрeннo! Нa мaйдaнi Тuмoшeнкo пoчaлuся жoрcтoki зiткнeння. Щo вiдбyвaєтьcя в Києві? Фoтo+вiдeо

0

У Києві під Верховною Радою почалися сутички мітингувальників з силовиками.

Банда спеціально навчених радикалів пшикает газовим балончиком поліцейським в очі і розпалює натовп до штурму Верховної Ради.

Протести у вівторок, 17 грудня, проходять дуже напружено.

Зокрема зіткнення відбулося на майдані по «ринку землі» через те, що поліція не пропускає трактори.

Учасники майдану Тимошенко різко відреагували на дії правоохоронців. В результаті почалися зіткнення.

Відзначимо що, в зв’язку з акціями протесту поліція посилила охорону в урядовому кварталі.

Відзначається, що на чергування в посиленому режимі заступили працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, співробітники ГСЧС, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу.

Масштабні акції протесту почала Тимошенко проти чинного Президента України Володимира Зеленського.

Спільниця Лазаренка, Ющенко, Порошенко, Медвечука Юлія Тимошенко закликала людей до повстання проти Президента України Володимира Зеленського.

Вона закликала людей виходити на безстрокові акції протесту по всій країні. Основна безстрокова акція почалася в 9-00 в Києві.

Всьому причина продаж землі. Один з найстаріших, багатих, хитрих і підступних політиків незалежної України не хоче, щоб у людей було право продавати землю.

Тимошенко через підставних людей і фірми бере в оренду у жебраків селян більше 50.000 гектарів землі по всій країні. За оренду цих земель пані Тимошенко платить 1 гривню за гектар і мішок зерна кожній родині. 21 століття, а українські родини до сих пір живуть як кріпосні. За мішок зерна і кілька гривень на місяць, вони віддають найцінніше панам і пані. Пані все, селянину мішок зерна …

У разі якщо землю дозволять продавати, Тимошенко залишиться з голою сракою, або їй доведеться купувати цю землю у селян за ринковою вартістю.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати всю правду, інакше у нас немає майбутнього …

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я