Site icon Звістка

Ера змін! Новий голова Нацполіціі виступив із неочікуваною заявою. До чого готуватися українцям?

Новий голова Національної поліції Ігор Клименко планує продовжувати курс реформ, розпочатий Сергієм Князєвим, і покращувати роботу поліції.

Клименко каже, що співбесіди в Офісі президента у нього не було, він зустрічався лише з прем’єр-міністром і міністром внутрішніх справ, при призначенні виступав у Кабінеті міністрів.

“І в Кабміні, і пізніше, коли міністр представляв мене особовому складу, я оголосив основні моменти моєї подальшої роботи і курсу Нацполіціі в цілому. Обраний курс міняти не збираюся. Це – перше.

Друге – для мене дуже важливо суттєво поліпшити стан реагування на повідомлення про скоєння злочинів і правопорушень”.

Клименко запевнив: “Оцінка роботи поліції і ставлення до неї населення мають найважливіше значення. І це не красиві слова. За останні роки ми зробили дуже багато для того, щоб поліцейський був не просто “гарною вивіскою”, а щоб кожен житель найвіддаленішого населеного пункту нашої країни знав, що поліцейський поруч і прийде на допомогу в будь-який час”.

“Система прийому заяв і скарг громадян повинна бути вдосконалена. Я буду категорично припиняти будь-які фальсифікації, спроби залишити без розгляду звернення громадян. З цього починається ставлення до нас суспільства.

Джерело

Exit mobile version