Газ або бензин! Що вигідніше і безпечніше для водіїв і машини!

0

Досить багато автомобілістів задаються питанням: “А чи варто ставити на автомобіль газобалонне обладнання?”

Експерти постаралися відповісти на це питання і розповіли на скільки це сьогодні актуально, пише autotheme.info.

Багатьом відомо, що заміна паливної системи на балонний газ, досить витратна процедура, яка “відіб’ється” не надто скоро. Але, деякі власники автомобілів з великими об’ємами двигунів вважають, що є сенс ставити газ.

І це досить поширена думка про те, що при поставленому ГБО на автомобіль, витрати на паливо зменшуються в два рази ніж на бензиновому або навіть дизельному двигуні. І поставивши собі на автомобіль газ, багато автовласників думають, що істотно на цьому заощадять.

Експерти ж вважають, що заощадити можна, але тільки досить через тривалий термін, а перш ніж замінити паливну систему, автовласникові доведеться чимало побігати, щоб зробити всі необхідні документи та дозволи.

Також вам потрібно буде підшукати СТО, у якого хороша репутація і там фахівці зможуть замінити вам бензин на газ якісним обладнанням. А якщо міняти на станції з хорошою репутацією, то це теж влетить в “копієчку”. Ще експерти порекомендували не ставити в автомобіль ГБО, якщо машина знаходиться на гарантійному обслуговуванні.

Якщо ви все таки зважилися на установку ГБО, то вам потрібно підшукати місце для балона в вашому багажнику і звичайно ж промоніторити кількість газових заправок в вашому населеному пункті. Експерти не рекомендують встановлювати газ на автомобіль, якщо їм практично не користуються.

Ну і звичайно ж експерти радять встановлювати ГБО на автомобілі, які постійно пересуваються. Наприклад таксі або для комерційного виду користування автомобілі. Одним словом – якщо ви постійно перебуваєте за кермом і вам по роботі необхідно багато їздити, тоді газобалонне обладнання відіб’ється в найкоротші терміни.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я