Годину тому! Перший на виліт, Зеленський вмазав – Єрмак не чекав: вигнати з ОП!

0

Радника голови Офісу президента Михайла Подоляка можуть звільнити через провалену комунікацію з громадськістю. Таку інформацію повідомляє Telegram-канал “Украина 24”, посилаючись на особисті джерела з ОП.

Як повідомляють адміністратори каналу, у Володимира Зеленського відбулася вельми неприємна розмова з керівником Офісу Андрієм Єрмаком.

“Президент втомився від чвар і скандалів навколо глави ОП та його заступників, які вправляються в сливах і фейках в своїх телеграм-каналах. І, як повідомляє наше джерело, Зеленський вимагає припинити інформаційні війни і прийняти кадрові рішення”, — інформують представники телеграм-каналу.

За їхньою інформацією, президент потребує організації більш ефективної роботи в комунікаційній сфері, ніж зараз.

“І перше рішення питання є: на виліт готується радник Єрмака Михайло Подоляк. Чим дуже незадоволений Кирило Тимошенко, який тримає інформаційний ресурс”, — повідомляють в Telegram-каналі.

Джерела кажуть, що Зеленський впевнений — якщо правильно змінити (посилити) команду Офісу президента, це позитивно позначиться на його іміджі. Ймовірно, подібні рішення можуть допомогти для походу Володимира Зеленського на другий президентський термін.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я