Годину тому, термінове засідання! У Зеленського видали – окупанти знахабніли!

0

У Тристоронній контактній групі щодо Донбасу пройшло засідання підгрупи з безпеки у зв’язку із загибеллю в ОРДЛО мирного жителя.

Подробиці повідомив в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш.

“Це було засідання підгрупи з безпеки, тобто військові збиралися. Єдине, що я можу сказати з обережною дипломатичністю, що все-таки конкретних результатів досягнуто не було. І, в принципі, дивно було б їх очікувати, якщо навіть зовнішньополітичні радники “нормандської четвірки” не змогли домовитися щодо конкретних результатів. Але сам факт того, що підгрупа зібралася, тим більше зібралася за формальним приводом, це вбивство на тому боці мирного жителя, можна розцінювати позитивно, оскільки Україна як раз і виступає з пропозицією після кожного летального випадку збиратися підгрупі з безпеки і з’ясовувати це питання”, – розповів Гармаш.

На запитання, чи змінилася риторика противника на переговорах, член української делегації відповів:

“Якщо ми говоримо про так званих представників ОРДЛО з Росії, то вони дійсно стали трошки нахабніше. Якщо ми говоримо про представників саме Росії, я б не сказав, що вони більш зухвало поводяться, думаю, навіть навпаки – вони відчули більш напружену ситуацію, вона змушує більш конструктивно підходити до вирішення питань. З іншого боку, у мене все більше складається враження, що це була гра м’язами, спрямована не так на реальну військову ескалацію, а на отримання дипломатичних результатів, дзвінок Байдена Путіну. Від України вони хочуть суб’єктивізації ОРДЛО, в чому і полягає запинка ТКГ”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я