Годину тому! Це сталося – Путін відповів Зеленському: защебетав по-старому!

0

Президент Росії Володимир Путін відреагував на пропозицію глави України Володимира Зеленського зустрітися на Донбасі. Само собою, відповідь була очікуваною, і не принесла жодних сюрпризів.

Росія, яка веде війну з Україною, знову намагається дистанціюватися від самого конфлікту через своїх сателів – посередників. Кремль співав ту саму пісню, що і у 2014 році.

Тримайте цю думку у голові, коли послухаєте заяву самого Путіна.

Про це він заявив журналістам під час брифінгу з Олександром Лукашенком.

За його словами, чинна влада України начебто зробила багато кроків, щоб зруйнувати двосторонні відносини з Росією. Зокрема, згадав про начебто утиски російської мови в Україні, «спробу зруйнувати» РПЦ в Україні і «заступився» за права росіян та російськомовних.

«Дуже було багато кроків, спрямованих на руйнування наших відносин, про що ми можемо тільки шкодувати. Але якщо президент Зеленський хоче почати відновлення цих відносин, ми будемо це тільки вітати», – сказав Путін.

Глава Кремля порадив Зеленському обговорити Донбас з ватажками бойовиків, і лише з іншими темами звертатися безпосередньо до Москви.

«Що ми хочемо обговорювати на цій зустрічі? Якщо мова йде про обговорення проблем Донбасу, то тоді, у першу чергу, керівництво України повинне зустрічатися з керівниками «республік», а вже потім обговорювати проблеми з представниками третіх країн. Якщо мова про двосторонні відносини, то ми приймемо президента України в Москві у будь-який зручний для нього час», – відповів Путін.

Як відомо, Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітись із російським президентом Володимиром Путіним “у будь-якій точці українського Донбасу” та запевнив, що Україна не боїться Росії.

Пряма мова: “І окремо я хочу звернутися до нашого північного сусіда. Одного разу Президент РФ сказав: якщо бійка неминуча – потрібно бити першим. Але, по-моєму, сьогодні кожен лідер повинен розуміти, що бійка не може бути неминучою, коли мова йде не про підворіття і хуліганів, а про реальну війну і мільйони людських життів. І що, на відміну від бійки, у війні програють усі сторони. І що не можна когось захистити, нападаючи.

І що неможливо звільнити когось, захопивши. І що неможливо привезти мир на танку. Людям, які не розуміють, від кого їх хочуть захищати і звільняти і чому для цього їх можуть обстріляти і бомбити. У тому числі залишилися в живих нашим ветеранам, які звільняли цю землю від нацистів і не розуміють, чому їх мирне життя через 75 років знову опинилася під загрозою війни.

При цьому прозвучала пропозиція зустрітися на лінії розмежування, щоб максимально точно побачити і зрозуміти ситуацію. А що мені розуміти? Я кожен місяць там буваю. Пан Путін! Я готовий піти ще далі і запропонувати вам зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна”.

Джерело

Загрузка...