Годину тому! Яценюк зважився на немислиме – партія готова. Знає з ким це робити – Зеленський не чекав, країна на ногах

0

Лідер партії “Народний фронт”, прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк заявив, що наразі немає активної політичної стадії з точки зору виборів, але партія розвиватиметься.

У “Суботньому інтерв’ю” на Радіо Свобода він заявив, що наразі ведеться робота з відновлення повноцінної партійної діяльності, передає пресслужба партії “Народний фронт”.

“Людей збираємо, відновлюємо партійну діяльність. Партія – це ж живий організм”, – сказав Яценюк.

За його словами, вже дуже скоро партія “Народний фронт” буде готова до виборів.

“Зараз сказати, що, ви знаєте, у нас зараз партія на ходу, у нас зараз 20% рейтингу, ми готові до виборів. Ні, ми сьогодні неготові. Але завтра ми будемо готові до виборів”, – сказав він.

Яценюк нагадав, що його політична команда неодноразово доводила, що вміє вигравати.

“У 2010 році на президентських виборах я прийшов четвертим. У 2010-му були місцеві вибори, ми вже прийшли третіми. У 2012-му ми прийшли другими, але першою опозиційною партією – тоді коли ми об’єдналися з “Батьківщиною”. У 2014-му ми прийшли перші. Тобто, є політична історія. Ця історія поступово доказувала, що коли ми беремося за роботу, ми вміємо її робити. Без програшів не буває виграшів”, – зазначив політик.

Арсеній Яценюк нагадав, що був прем’єр-міністром, коли країна була у війні: “Це взагалі історичний шанс, одиниці в світі мали можливість боротися за свою країну і допомагати країні в найтяжчий для неї час”.

Він зауважив, що його політичнадіяльність залежить від дуже багатьох факторів.

“Чи залишилося в мене бажання завершити те, що я розпочав? Чи залишилося в мене бажання розпочати нове? Звичайно. Якщо політична доля визначить, що це треба реалізовувати, і дасть ще одну можливість – звичайно, що я це буду робити. Тому що я знаю, як це робити, і я знаю, з ким це робити”, – резюмував Яценюк.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Загрузка...