Гончарук розійшовся не на жарт! Узявся за корупціонерів! “Будуть знищені!”

0

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розпорядився підготувати для всіх працівників Державної податкової служби процедуру переатестації через виявлення фактів корупції в Одеській області. Про це він написав у себе в Facebook.

“Ми нікому не дозволимо в новій податковій вимагати гроші у підприємців і прикриватися” дахом “. Всі корупційні прояви в державних органах будуть знищені в корені. Якщо раніше подібні ситуації були нормою, то зараз цього не буде. Судячи з того, що ця історія сталася недавно – далеко не всі державні службовці усвідомили, що правила змінилися “, – написав він.

Гончарук уточнив, що розслідування подібних випадків буде максимально публічним, щоб люди знали в обличчя хабарників і корупціонерів.

Нагадаємо, Олексій Гончарук пояснив різке збільшення зарплат членів свого кабінету і їх заступників тим, що за допомогою величезних виплат уряд відійшов від тіньових схем.

“Їм не потрібна була офіційна висока зарплата, тому що вони, офіційно прибіднюючись, за лаштунками грабували країну і людей. Українців просто обманювали. Ми припинили порочну практику тіньових схем і відкатів в уряді. Наш уряд – перший, міністри якого живуть так, як і представники влади в будь-якій цивілізованій країні: на зарплату від платників податків. Дані по зарплатах, які отримують міністри, абсолютно відкриті “, – похвалився глава Кабміну.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я