Гончарук розповів про те, як знизити на третину ціну в платіжках!

0

Кабінет міністрів розробив механізм, який дозволить знизити розмір платежів українців за житлово-комунальні послуги на 30%. Про це прем’єр-міністр Олексій Гончарук сказав в інтерв’ю РБК-Україна.

Як зазначив Гончарук, більше 60% в платіжці багатоквартирного будинку – це тепло і гаряча вода. . “Якщо це основна частина витрат, то, щоб оптимізувати цю ситуацію, якщо я хочу знизити платіжку, потрібно починати з цього”, – сказав він.

За його словами, в тарифі дві складові – ціна тепла (в якій майже 80% становить ціна газу) і обсяг споживання.

“Що правильно зробити? Правильно – спочатку знизити споживання. Яким чином? Дуже просто, знову повертаємося до питання енергоефективності. Найпростіше – це термомодернізація, тобто енергозбереження. Причому ці всі історії з пінопластом, який ліпиться до стіни – це створює більше шкоди” , – сказав він.

За його словами, якщо серйозно говорити про термомодернізації багатоквартирних будинків в нашій країні, можна економити приблизно від 25 до 60, іноді 70 відсотків тепла.

“Це означає, що в цій частині платіжка може знизитися на 30 відсотків, а в окремих випадках навіть удвічі”, – додав він.

Нагадаємо, на вихідних президент Володимир Зеленський провів нараду щодо зниження тарифів. Уряд пропонує президенту внести законопроект, який повинен знизити тарифи на опалення.

А2 грудня Зеленський анонсував зниження тарифів на тепло майже на 50%.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я