Гончарук терміново звернувся до українців! Ми повинні…

0

Український уряд упродовж наступних п’яти років планує зростання української економіки на 40%. Аби втілити це в життя слід підвищити рівень економічної свободи, тому що вільна людина є більш продуктивною.

Як заявив український прем’єр Олексій Гончарук під час виступу у парламенті, підвищення рівня економічної свободи є тим чинником, який допоможе Україні упродовж найближчих п’яти років збільшити свій валовий внутрішній продукт на 40%.

Ми ставимо собі за мету за наступні п’ять років досягти 40% економічного зростання. Для цього наступного року треба зрости на 5%, а кожного наступного року – на 7%,
– зауважив посадовець.

За його словами, це абсолютно реальна історія, оскільки такі періоди в історії України вже були, як і в інших країнах.

“Для цього потрібно підвищити рівень економічної свободи в країні. Тому що вільна людина є більш продуктивною. Чим більше обмежень, тим більше людина – скута та не може себе реалізувати”, – додав прем’єр.

До слова, нещодавно Кабмін підписав меморандум про співпрацю з Нацбанком   Кабмін підписав меморандум про співпрацю з Нацбанком: що це означає . Мета документу – спільне досягнення економічного зростання України цінової стабільності. Таким чином, спільні дії уряду та центрального банку мають призвести до швидшого зниження інфляції в Україні та відсоткових ставок за кредитами у банках.

Окрім того, глава уряду розповів, що на даний момент, Кабмін вивчає проблему з «євробляхами», а також шукає механізм виходу із ситуації.

«Ми повинні вирішити проблеми з власниками «євроблях». Наш міністр транспорту знаходиться в постійній комунікації з активістами. Ми сьогодні прийняли рішення, що до того, як не знайдемо адекватний вихід з цієї ситуації, ми просто не будемо застосовувати штрафи… Даємо розпорядження органам поліції не застосовувати штрафні санкції, щоб не було зайвих конфліктів», — зазначив Гончарук.

Також, уряд разом з Мінсоцполітики вже працюють над переписом

Прем’єр- міністр України Олексій Гончарук повідомив, що електронний перепис населення може бути проведений вже до кінця 2019 року

«У нас дуже багато фейкової інформації в наших реєстрах. Ми повинні цього року, ми шукаємо можливість цього року провести так званий електронний перепис населення. Тобто об’єднати всі бази даних», – сказав він.

За словами Гончарука, об’єднати реєстри треба для того, щоб побачити скільки людей проживає в країні, що це за люди та яку допомогу вони отримують.

«Ми розраховуємо на те, що ми точніше будемо розпоряджатися грошима, а це означає, що більше грошей отримає той, кому це дійсно потрібно», – додав Гончарук.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я