Гончарук визнав: недонадходження до Держбюджету продовжують збільшуватися

0

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук все-таки підтвердив інформацію про те, що є недонадходження до держбюджету, отже ряд програм до кінця року не буде профінансовано.

Коментуючи інформацію, блогер Юрій Тищук зазначає, на подив, багатьох, «слуги народу», які сьогодні при владі в Україні, нічим не краще «папередніков», яких тепер неабияк критикують. Тільки ось у «папередніков» не було проблем з наповненням бюджету.

Юрій Тищук зазначає, скорочення надходжень до державного бюджету пов’язано з цілком конкретними процесами. «Слуги» так круто «покращили інвестиційний клімат», що потужні платники податків – виробники сигарет скоротили виробництво і повернули акцизні марки на колосальні суми. «Зміцнення гривні», яким хвалиться міністр Милованов, сталося не через зростання виробництва, а через вимушену продажу облігацій державної позики.

За словами блогера, «підтримка» аграрного сектора залишилася лише на папері, не дивлячись на рекордний експорт зернових і осідання коштів в офшорах, а реальне виробництво там, де воно враховується в натуральних показниках впало. Зокрема, поголів’я великої рогатої худоби: 1 грудень 2019 в Україні налічувалося 3,4 голів великої рогатої худоби – це на 5,7% менше, ніж порівняти з аналогічною датою 2018 року. 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я