Готують провокації! Окупантів викрили – просто на Великдень!

0

Російсько-окупаційні війська планують низку провокацій на Великдень.

За інформацією, яка стала відома розвідці ООС від представників управління 2-го армійського корпусу російсько-окупаційних військ, 25 квітня цього року сплановано проведення низки провокацій проти України із використанням озброєння та військової техніки з нанесенням маскування типу «піксель», яке використовується підрозділами Збройних Сил України, повідомляє штаб ООС.

“Встановлено, що одна з таких провокацій має відбутися на дебальцевському напрямку із залученням найманців “Союзу Добровольців Донбасу”, які отримали відповідні вказівки від своїх кураторів щодо імітації наступу на позиції 7-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу з метою руйнування інженерно-фортифікаційного обладнання перших позицій та нанесення втрат підрозділам цієї ж бригади”, – йдеться в повідомленні на сторінці у Facebook.

Окрім того, наголошується, що не виключаються втрати також серед цивільного населення.

“Викликає обурення цинізм керівництва російських окупаційних військ, яким сплановано здійснення терористичних актів під час проведення Великодньої служби в одній із релігійних установ Московського патріархату, що може призвести до масових втрат серед прихожан”, – додали в штабі ООС.

Так, зазначені дії можуть дати змогу Росії звинуватити Україну в нехтуванні моральними, релігійними принципами і “геноциді власного народу”, а також ввести на територію України війська ЗС РФ.

У свою чергу командування об’єднаних сил запевняє, що повністю дотримується Мінських домовленостей, і провину за можливу ескалацію конфлікту, а також загибель людей покладає виключно на керівництво російських найманців.

Джерело

Загрузка...