Готують відставку! Зеленський незадоволений, Саакашвілі в ауті – піде в опозицію!

0

Влада готує відставку глави Укрзалізниці Володимира Жмака, який безрезультатно керує цим підприємством.

Про це пише тг-канал “Шептун”.

“Відомо, що один з головних лобістів Жмака – Саакашвілі, дуже незадоволений можливою подією і погрожує піти в опозицію. Це не в перший раз для Міхо. Також відомо, що Саакашвілі максимально лобіює своїх людей в ДАБІ та за домовленістю з міністром Чернишовим намагається зберегти і проштовхнути потрібних людей в керівництво ДАБІ. Крім того, на всіх ток-шоу він виступає проти Олени Костенко, яка за рішенням суду поновилася на посаді “, – йдеться в повідомленні каналу.

Наступного тижня главу правління “Укрзалізниці” Володимира Жмака очікує відразу дві неприємні розмови.

На 15 березня його викликає Наглядова рада, а 18 березня він повинен з доповіддю з’явитися на засіданні Тимчасової слідчої комісії.

При цьому різні Telegram-канали пишуть, що роботою правління “УЗ” незадоволений сам Президент Володимир Зеленський, повідомляє УНН.

Згідно з інформацією з Єдиного судового реєстру і інших відкритих даних випливає, що за час правління Володимира Жмака проти його менеджменту і його самого НАБУ не відкрило жодного кримінального провадження. У той же час в ЗМІ опубліковані матеріали, які вказують на те, що до плачевного стану “Укрзалізниці” в 2020 році, а саме недовиконання фінплану на 25 млрд (чверть від усього запланованого доходу) могли привести рішення члена правління “УЗ” Іраклі Езугбая, який подав вчора у відставку. Повідомляється, що через його рішення знизити вартість вантажоперевезення, УЗ недоодержувала щомісяця близько 12 млн грн, а це приблизно 100-річна зарплата оглядача вагонів.

30 жовтня 2020 року меморандум про спільну боротьбу з корупцією в “Укрзалізниці” Володимир Жмак підписав з НАБУ. Відповідальним за направленням був призначений детектив НАБУ Денис Гюльмагомедов, відомий у справі Роттердам +, яке закрили на початку 2021 року.

До призначення Жмака в “УЗ” Гюльмагомедов вважав правопорушенням надання пільг на вантажоперевезення, проте відносно Езугбая не вжив ніяких заходів для відновлення прибутковості “УЗ”, в усякому разі публічно про це інформації немає. Деякі ЗМІ вважають, що Денис Гюльмагомедов і Іраклі Езугбая пов’язані між собою через Михайла Саакашвілі, проте ця інформація ще не підтверджена. Відомо тільки те, що Гюльмагомедов отримував в 2019 році гонорари від фонду “Відродження” Джорджа Сороса, який нібито вважався також спонсором партії Михайла Саакашвілі. Відповідна інформація відображена в декларації детектива.

В кінці січня в парламенті була створена Тимчасова слідча комісія з оцінки критичної ситуації в “Укрзалізниці”. На засіданні побували члени Наглядової ради та міністр інфраструктури Владислав Криклій. На 18 березня заплановано доповідь Жмака перед членами ТСК. Також відомо, що ТСК перевіряє діяльність “Укрзалізниці” за кількома напрямками, в тому числі це стосується кримінальних справ. Не виключено, що можлива бездіяльність НАБУ також стане предметом вивчення ТСК.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Джерело

Загрузка...