Готуйтесь до справжнього листопада! Погода не сильно порадує українців цих вихідних!

0

Погода в Україні у суботу, 30 листопада, буде по-справжньому листопадовою. Останній день осені супроводжуватимуть дощі, туманами, мрякою, а подекуди – навіть мокрий сніг.

Пориви вітру будуть сильними – йде похолодання. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко на своїй фейсбук-сторінці.

Так, зниження температури повітря торкнеться 30-го листопада західних областей. У суботу максимальна температура повітря не перевищить +1+4 градусів. Там також можливий мокрий сніг.

Листопад в Україні завершиться дощем у східних областях, мокрим снігом у західній частині (ожеледиця!)та всюдисущими туманами з мрякою плюс посиленням вітру.

Вітер переформується із сьогоднішнього південно-східного на завтрашній північно-західний, пориви будуть сильними.
Що виявиться натяком на прийдешнє похолодання.

Зниження температури повітря торкнеться 30-го листопада західних областей, де сьогодні ще – порівняно тепло, а у суботу максимальна температура повітря не перевищить +1+4 градусів.
На Півночі та у більшості центральних областей також очікується пронизуюча холодом погода – бо +2+5 градусів та ще й сильний вітер.

На Сході та на Дніпропетровщині очікується +3+8 градусів, у південній частині +5+10, в Криму до +12 градусів.

У Києві 30-го листопада суттєві опади – навряд, лише в другій половині дня чи надвечір ймовірні невеликий дощ з мокрим снігом.

Відповідно, будьте особливо уважними на дорогах та тротуарах.
Вітер північно-західний, рвучкий.
Температура повітря у Києві вночі та вдень буде приблизно однаковою, +1+4 градуси. У суботу ввечері вона знизиться до 0-1 морозу.

Грудень у столиці почнеться холодною погодою, у неділю похолодає на 2-4 градуси, проте суттєвих опадів не передбачається.

Тому використайте п`ятницю для підчищення хвостів, а вихідними із спокійною совістю можна валятися під пледом.

Джерело

Загрузка...