“Ірина Луценко більше не перша модниця”! Депутатка від “СН” прийшла в Раду з сумочкою від знаменитого бренду!

0

“Страна” продовжує вивчати депутатів IX скликання Верховної Ради. Минулого тижня в об’єктиви наших камер потрапила брендова сумка 41-річної Ірини Аллахвердиєвої (СН). В один з робочих днів нардеп прийшла на роботу з аксесуаром італійського будинку моди Gucci.

Ця маленька сумка на плече називається “GG Marmont”. Підкладка аксесуара з мікрофібри з замшевим ефектом. Відкидний клапан сумки доповнений культовим логотипом бренду в формі двох букв G. Завдяки знімному ланцюжку можна носити цю модель як на плечі, так і в руці.

Коштує така сумочка $ 1 892 або 46 732 гривні за курсом НБУ на 09.10.2019 року.

Відзначимо, що власниця брендової сумки Ірина Аллахвердиєва – фахівець зі страхування. Вона була директором філії австрійської страхової компанії UNIQA в Миколаєві. Працювала заступником директора з розвитку миколаївської гілки страхової компанії “Інго Україна”. У партійному списку “Слуги народу” була під номером 116. Зараз вона член комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

До речі, це вже друга сумка Gucci в українському парламенті нинішнього скликання. У перший день роботи Верховної Ради з ассесуаром цього бренду прийшла 28-річна Ольга Коваль (СН). Коштує ця сумочка $ 2650 або 65 422 гривні.

Аксесуар із золотистою фурнітурою GG, знімним ланцюжком і шкіряним ремінцем через плече. Безкоштовно в Україну ця сумка не приїде. Доставка обійдеться від $ 35. До речі, аксесуари Gucci за популярністю на третьому місці після Armani і Prada.

Джерело

Загрузка...