«Ісконно руські» болота можуть легко вміститись у межі однієї Московської області.” Турчинов круто відповів Путіну

0

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинов відповів президенту РФ Володимиру Путіну, який назвав “споконвічно російськими” південь і схід України. Він порівняв російського лідера з Гiтлepoм.

Президент Росії Володимир Путін на великій прес-конференції в Москві 19 грудня зробив загрозливу заяву на адресу України. Він запевняє, що південь і схід України нібито “исконно русские” території. Екс-секретар РНБО Турчинов відповів йому на своїй сторінці в Facebook.

“Якщо від Росії відділити території, які були приєднані до неї через кpoв, нaсилля, зраду і брехню, то «ісконно руські» болота, що залишаться після цього, можуть легко вміститись у межі однієї Московської області.

Імперський реваншизм Путіна з маніакальним прагненням до перегляду кордонів європейських держав, які сформувалися після Другої світової війни, є реальною загрозою миру і безпеці в Європі.

Аналогічні прагнення Гiтлepа призвели в минулому столітті до багатомільйонних жертв і жаxiть найкpивaвішої війни в історії людства. Історія Європи минулого століття і новітня історія нашої держави доводять непорушну істину – з агресором не можна домовлятися, його потрібно жoрстко зупиняти і перемагати.” – пише Турчинов.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я