Із Зеленським трапилось нечуване! Поставив ультиматум мітингувальникам! Він цього не пробачить!

0

Президент Володимир Зеленський образився, що на мітингу “Ні капітуляції” на його адресу звучали нецензурні лайки.

Відповідаючи на питання про слова глави його Офісу Андрія Богдана щодо нібито за проплачені мітинги 6 жовтня і можливі вибачення за ці слова, президент зажадав вибачень і для себе.

“Чесно кажучи, я зустрівся з вами не для того, щоб обговорювати якісь персони, зокрема – пана Богдана. Але якщо ми говоримо про імідж президента, я чув, як там безліч людей кричало в мою адресу слова, які свого часу кричали на адресу пана Путіна. І я чув ці слова. Тому якщо ми говоримо про акцію “Ні капітуляції”, або “Ні зрада”, або просто “Хто голосніше образить президента України”, я сприймаю це дуже негативно, тому що мене ще ніколи в житті словом на п’ять букв, починаючи з “х” і закінчуючи на “о”, не називали. І це моя відповідь: якщо ми хочемо спілкуватися і зупинити війну, ми повинні починати з поваги. Якщо ви хочете починати зі мною спілкування зі слова “х..ло”, скажіть це для початку 73-м відсоткам українців, які проголосували за це “х. .ло “, – відповів Зеленський журналісту.

Він запропонував скривдженим учасникам мітингу обов’язково поговорити з Богданом безпосередньо.

“Я впевнений, що вам ніхто не давав грошей. І більшість людей, які були там, теж нічого не брали. Але і я не капітулював! Тому я теж хотів би отримати вибачення від людей, які мене обізвали. Це неправильно, не по-людськи. Так не говорять з людьми. Я хочу побачити людину, яка це кричала. Упевнений, Богдан не мав на увазі вас і таких, як ви. Він не придумав цей пост, а передрукував. Я хочу вибачитися перед вами. Але я вже говорив, що Богдан – частина команди, і мені потрібна моя команда”, – зазначив президент.

Варто зазначити, що нещодавно міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що зусилля Володимира Зеленського по активізації переговорів у «нормандському форматі» мають на меті не допустити реалізацію на окупованій частині Донбасу придністровського сценарію.

Про це Пристайко сказав в коментарі Радіо Свобода.

«Ми в найперші дні нападу на нас Росії, усвідомлювали, що, напевне, йдеться про створення Придністров’я і на нашій землі… Я спостерігаю, що ми, на жаль, заглиблюємося далі і далі в якісь такі сценарії інкапсуляції цього регіону. І те, що зараз робить президент Зеленський – це, можливо, остання спроба якось розірвати цю тенденцію, цей тренд».

Джерело

Загрузка...
попередня статтяГончаруку вдалося переплюнути Богдана! Президент в шоці! У мережу потрапила заробітна плата прем’єр-міністра!
наступна статтяОкремі товариші і далі ходять по кабінетах! Гончарук не стримав емоцій! Україна не для них!