Хочеш дізнатися свій психотип? Пройди цей психологічний тест Люшера!

0

Цей простий тест на визначення психологічного стану людини винайшов в 1948 році Макс Люшер. Дана подія була переворотом в області психології і психіатрії. Метод успішно використовується і сучасними лікарями, мало того його можна зробити самостійно. Що він собою являє? Вище ви бачите малюнок, на ньому зображені 8 прямокутників різних кольорів. Ви вибираєте один з них. Важливо, щоб під час вибору ви не керувалися нічим крім підсвідомості. Це не повинен бути ваш улюблений колір, або якісь переваги в одязі, ви не повинні заглядати в значення кольорів. Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Значення кольорів:

– Якщо ви вибрали ЧОРНИЙ – вам знайоме почуття самотності, але ви вмієте з ним справлятися. Ви намагаєтеся не показувати своїх слабких сторін, хоча потайки мрієте про те, щоб хтось про вас подбав, взяв відповідальність. Ви вирішуєте всі проблеми самотужки, маєте свою думку, і не схильні до впливу інших людей.

– Якщо ви вибрали СІРИЙ – ви дуже вдумлива людина – «сім разів відміряй – один раз відріж» – це про вас. Намагаєтеся не виділятися з натовпу, але у вас багатий внутрішній світ. Ви душевні, м’які, скромні. Це доставляє вам чимало переживань, іноді породжує невпевненість у собі. Не сумнівайтеся, просто додайте в своє життя трохи фарб.


– Якщо ви вибрали ЧЕРВОНИЙ – ви натура пристрасна, цілеспрямована, емоційна. Для вас цілком вірогідні яскраві сплески емоцій – від всеосяжної любові до лютої ненависті. Ви можете образити когось ненароком, але зовсім не підозрюючи про це і не думаючи про наслідки. Ви вмієте заряджати своєю пристрастю оточуючих, у вас величезний життєвий потенціал.

– Якщо ви вибрали КОРИЧНЕВИЙ – ви практична людина, абсолютно не витає в хмарах. Вам важливі факти і докази, а не ідеї і мрії. В цьому ваш великий плюс – ви живете «справжнім», реально оцінюючи свої можливості. Мінус полягає в тому, що вам складно вийти за рамки, зробити щось грандіозне або повірити в щось неймовірне.

– Якщо ви вибрали ЖОВТИЙ – ви позитивні, відкриті, комунікабельні. Оптимізм – це ваше все. Ви вмієте подобатися людям, з вами легко спілкуватися. Ви маєте багато захоплень, тому що вам все цікаво. Вмієте радіти простим речам і захоплюватися маленькими проявами добра в людях.

– Якщо ви вибрали СИНІЙ – ви суцільний спокій. Вам важливий психологічний комфорт як в обстановці, так і в спілкуванні з людьми. Ви впевнені в собі, талановиті, прагнете до гармонії. Ви дуже глибока натура, мрійник, романтик, тому від життєвої суєти і побуту відчуваєте втому.

– Якщо ви вибрали ЗЕЛЕНИЙ – у вас є все, щоб добитися успіху – жага життя, цілеспрямованість, потенціал. Ви любите життя і все, що вас оточує. Прагніть до своєї мети. Але є і мінус – ви схильні до критики – якщо не відчуваєте підтримки, втрачаєте впевненість у собі.

– Якщо ви вибрали ФІОЛЕТОВИЙ – ви допитлива, захоплена натура, схильна містифікувати світ навколо себе. Фіолетовий об’єднує в собі протилежності, як і сама людина. Ви людина настрою – у вас бувають різкі переходи від активності до повної байдужості, з крайності в крайність, але в душі ви прагнете до гармонії. Такий колір часто вибирають натури творчі.

Вам сподобався цей тест? Розкажіть про нього своїм друзям!

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я