“Хочете знову вийти на майдан? Добре, але спершу..” Зеленський поставив ультиматум мітингувальникам

0

Президент Володимир Зеленський образився, що на мітингу “Ні капітуляції” на його адресу звучали нецензурні лайки.

Відповідаючи на питання про слова глави його Офісу Андрія Богдана щодо нібито за проплачені мітинги 6 жовтня і можливі вибачення за ці слова, президент зажадав вибачень і для себе.

“ЧЕСНО КАЖУЧИ, Я ЗУСТРІВСЯ З ВАМИ НЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ОБГОВОРЮВАТИ ЯКІСЬ ПЕРСОНИ, ЗОКРЕМА – ПАНА БОГДАНА. АЛЕ ЯКЩО МИ ГОВОРИМО ПРО ІМІДЖ ПРЕЗИДЕНТА, Я ЧУВ, ЯК ТАМ БЕЗЛІЧ ЛЮДЕЙ КРИЧАЛО В МОЮ АДРЕСУ СЛОВА, ЯКІ СВОГО ЧАСУ КРИЧАЛИ НА АДРЕСУ ПАНА ПУТІНА. І Я ЧУВ ЦІ СЛОВА. ТОМУ ЯКЩО МИ ГОВОРИМО ПРО АКЦІЮ “НІ КАПІТУЛЯЦІЇ”, АБО “НІ ЗРАДА”, АБО ПРОСТО “ХТО ГОЛОСНІШЕ ОБРАЗИТЬ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ”, Я СПРИЙМАЮ ЦЕ ДУЖЕ НЕГАТИВНО, ТОМУ ЩО МЕНЕ ЩЕ НІКОЛИ В ЖИТТІ СЛОВОМ НА П’ЯТЬ БУКВ, ПОЧИНАЮЧИ З “Х” І ЗАКІНЧУЮЧИ НА “О”, НЕ НАЗИВАЛИ. І ЦЕ МОЯ ВІДПОВІДЬ: ЯКЩО МИ ХОЧЕМО СПІЛКУВАТИСЯ І ЗУПИНИТИ ВІЙНУ, МИ ПОВИННІ ПОЧИНАТИ З ПОВАГИ. ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПОЧИНАТИ ЗІ МНОЮ СПІЛКУВАННЯ ЗІ СЛОВА “Х..ЛО”, СКАЖІТЬ ЦЕ ДЛЯ ПОЧАТКУ 73-М ВІДСОТКАМ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ЦЕ “Х. .ЛО “, – ВІДПОВІВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЖУРНАЛІСТУ.

Він запропонував скривдженим учасникам мітингу обов’язково поговорити з Богданом безпосередньо.“Хочете знову вийти на мітинг проти капітулцяції? Добре, але спершу..” Зеленський поставив ультиматум мітингувальникам

“Я ВПЕВНЕНИЙ, ЩО ВАМ НІХТО НЕ ДАВАВ ГРОШЕЙ. І БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ, ЯКІ БУЛИ ТАМ, ТЕЖ НІЧОГО НЕ БРАЛИ. АЛЕ І Я НЕ КАПІТУЛЮВАВ! ТОМУ Я ТЕЖ ХОТІВ БИ ОТРИМАТИ ВИБАЧЕННЯ ВІД ЛЮДЕЙ, ЯКІ МЕНЕ ОБІЗВАЛИ. ЦЕ НЕПРАВИЛЬНО, НЕ ПО-ЛЮДСЬКИ. ТАК НЕ ГОВОРЯТЬ З ЛЮДЬМИ. Я ХОЧУ ПОБАЧИТИ ЛЮДИНУ, ЯКА ЦЕ КРИЧАЛА. УПЕВНЕНИЙ, БОГДАН НЕ МАВ НА УВАЗІ ВАС І ТАКИХ, ЯК ВИ. ВІН НЕ ПРИДУМАВ ЦЕЙ ПОСТ, А ПЕРЕДРУКУВАВ. Я ХОЧУ ВИБАЧИТИСЯ ПЕРЕД ВАМИ. АЛЕ Я ВЖЕ ГОВОРИВ, ЩО БОГДАН – ЧАСТИНА КОМАНДИ, І МЕНІ ПОТРІБНА МОЯ КОМАНДА”, – ЗАЗНАЧИВ ПРЕЗИДЕНТ.

Варто зазначити, що нещодавно міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що зусилля Володимира Зеленського по активізації переговорів у «нормандському форматі» мають на меті не допустити реалізацію на окупованій частині Донбасу придністровського сценарію.

Про це Пристайко сказав в коментарі Радіо Свобода.

«МИ В НАЙПЕРШІ ДНІ НАПАДУ НА НАС РОСІЇ, УСВІДОМЛЮВАЛИ, ЩО, НАПЕВНЕ, ЙДЕТЬСЯ ПРО СТВОРЕННЯ ПРИДНІСТРОВ’Я І НА НАШІЙ ЗЕМЛІ… Я СПОСТЕРІГАЮ, ЩО МИ, НА ЖАЛЬ, ЗАГЛИБЛЮЄМОСЯ ДАЛІ І ДАЛІ В ЯКІСЬ ТАКІ СЦЕНАРІЇ ІНКАПСУЛЯЦІЇ ЦЬОГО РЕГІОНУ. І ТЕ, ЩО ЗАРАЗ РОБИТЬ ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ – ЦЕ, МОЖЛИВО, ОСТАННЯ СПРОБА ЯКОСЬ РОЗІРВАТИ ЦЮ ТЕНДЕНЦІЮ, ЦЕЙ ТРЕНД».

Джерело

Загрузка...