“Хрещеного” батька контрабанди затримали! Країну трясе!

0

26 листопада НАБУ затримало заступника голови київської митниці Сергія Тупальського і ще 6 осіб у справі Альперіна. Президент Володимир Зеленський пообіцяв подарунок за допомогу в затриманні Альперіна, і зазначив що всі кордони закриті – тікати нікуди.

Сьогодні ж, буквально годину тому, співробітники Національного антикорупційного бюро (НАБУ) все-таки затримали бізнесмена Вадима Альперіна

За його словами джерел, Альперіна затримали після того, як він приїхав у Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру – як і обіцяв його адвокат.

В свою чергу, все що про це думає, сказав Євген Шевченко, який співпрацював з НАБУ, в своїй заяві він розгромив Альперіна – подаємо його слова в оригіналі.

“Він порушував закон і зрештою не зміг зупинитись, наростивши обсяги контрабанди до неосяжних розмірів, що його і згубило, але на тлі ублюдочних чиновників-корупціонерів, з якими я стикався по своїй роботі в НАБУ і які для мене були гірше за окупантів, Альперін у моїх очах таки був особистістю куди більш шанованою”, – зазначив Шевченко.

За його словами, реалії в Україні такі, що підприємцям доводить плати хабарі, щоб мати змогу працювати.

 “Ось я все своє життя займаюся бізнесом. Чи давав я хабаря? Так, звичайно. Я давав їх всюди, де тільки було можна, адже корупція в певному сенсі дозволяє прискорювати бізнес, мінімізувати витрати, оптимізувати оподаткування і збільшувати прибуток. В тому числі я давав хабаря і на Київській митниці – прямо як і Альперін.

Заноситься в конверті потрібним людям … Здається, це було в іншому житті і не зі мною. Але такі були правила гри – такою була система координат. Відмінність мене від Альперіна полягала в тому, що після Революції Гідності, після загиблих Героїв, після крові в Маріїнці, після крові на Інститутській, я дав собі слово ніколи більше не давати хабарів – почати життя по-новому. І коли повернувся з війни, то у мене вийшло розгорнути новий бізнес без єдиного  хабаря, нехай це і було дуже непросто, адже з приходом Порошенка система не змінилася, а стала ще гірша …”, – пояснив Шевченко.

“Врешті-решт, все склалося саме так, як склалося – він став людиною, яка хотіла за $1 млн  вирішити питання в НАБУ, а я тоді вже другий рік як по повній співпрацював з детективами і здавав під суд всіх корумпованих виродків, до яких тільки міг дотягнутися – для мене це була найсправжнісінька війна і я був готовий знищувати корупціонерів до останнього патрона, а патронів було багато.

Так що у “хрещеного батька” контрабанди на момент нашої зустрічі в 2017 році не було ні найменших шансів на перемогу і рано чи пізно, він буде знайдений, арештований і відданий під суд”, – констатував він.

Шевченко також зазначив, що вважає свої дії правильними.

Джерело

Загрузка...