Кінець “епохи бідності”! Рябошапка повідомив, наскільки зросте утримання прокурорів з нового року!

0

Генпрокурор Руслан Рябошапка анонсував підвищення зарплат працівників прокуратури після проходження атестації, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

«Завдяки уряду, зарплати прокурорів істотно підвищуються, десь від 50 до 75 відсотків. Зараз постанови вже прийняті, вони оформляються в секретаріаті Кабміну. Я думаю, вони незабаром будуть опубліковані, і найближчим часом прокурори оновленої прокуратури будуть отримувати інші зарплати», – сказав Рябошапка.

За його словами, рівень зарплат прокурорів ГПУ після атестації поки не може бути таким, як у спеціалізованих антикорупційних інститутах, оскільки вони «спеціалізовані і мають дещо інші гарантії захисту, в тому числі й заробітні плати». «Але це досить серйозне підвищення заробітних плат і досить серйозні гарантії. Принаймні, вони будуть не гірші, ніж у інших органів попереднього розслідування, це точно. Можливо, десь ми виходимо на рівень заробітних плат у НАБУ», – підкреслив Рябошапка.

Передбачається, що буде зовсім інша система розподілу справ і система оцінки того, як прокурори виконують свої повноваження. «За результатами справедливого розподілу справ і справедливої оцінки, відповідно, будуть застосовуватися і преміювання, і так звані бонуси. Тобто, не так, як зараз – всім підряд однакова ставка, умовно кажучи, 100 відсотків, а відповідно до того, хто і що зробив. і будуть інші додаткові гарантії, пов’язані, в тому числі, і з проходженням кар’єри, яка ґрунтується на результатах справедливої оцінки роботи», – додав генпрокурор.

Ще Рябошапка повідомив, що за останні 2,5 місяці вдалося повністю провести очистку Генеральної прокуратури і трансформувати цей інститут в Офіс генерального прокурора.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я