Кондратюк пoкaзaв “yкрaїнцям” yнiкaльнe вiдеo пicля якoгo вcі прoзрiлu: Мeрeжa врaжeнa

0

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк на своїй сторінці в соціальній мережі звернувся до прихильників дружби з Росією і любителям гастролювати по РФ.

Кондратюк опублікував викликало ажіотаж в Інтернеті відео з заявою українського режисера Олега Сенцова, який під час виступу в Європарламенті відповів на питання про російського президента Володимира Путіна.

“Любителям гастролювати в країні-агресора, російського газу, електрики і # адіннарот … можна не дивитися: все одно не зрозумієте. Браво, Сенцов!” – зазначив Кондратюк.

При цьому відео з заявою Сенцова було настільки сильним і переконливим, що викликало схвальні відгуки у користувачів соціальних мереж.  Сенцов розповів, чому Росії і її президенту не можна вірити.

Це держава не тільки вбиває українців, окупувала Крим і вторглося на Донбас, а й постійно заперечує свою провину при повному наявності доказової бази провини Москви.

Нагадаємо, звільнений з російської в’язниці режисер Олег Сенцов звернувся до громадян з поясненням щодо свого гучної заяви.

Загрузка...
попередня статтяПocпiшiть, якщо нe вcтuгнuтe пiдпuсaтu дo 2020 рoкy бyдeтe “пaхaтu” щe дoвгo.
наступна статтяВи будете вражені результатами! Просто зваріть лимони ввечері і пийте рідину на наступний ранок!