Кpaвчyк вважає, що Україна має нести відповідальність за військові злочини на рівні з «ЛДНР». А давайте пригадаємо, за що має нести відповідальність сам Кравчук, — журналіст

0

Кравчук вважає, що Україна має нести відповідальність за військові злочини на рівні з «ЛДНР». Звісно, це повна маячня, але давайте пригадаємо, за що має нести відповідальність сам Кравчук.

За злочини радянського режиму, топ-функціонером якого він був тривалий час. За репресії. За насильницьку русифікацію. За демонстрацію під радіоактивними хмарами, на яку вони з Щербицьким вигнали 120 тисяч людей через чотири дні після аварії на ЧАЕС. За подаровану росіянам ядерну зброю. Цей перелік можна продовжувати.

Як вам таке, Леоніде Макаровичу? Оце і є злочини. А українська армія просто захищає свою країну. На відміну від вас.

Sergii Ivanov

Для довідки

3 вересня 1993 підписав Масандрівські угоди, які стосувалися подальшої долі розміщених на території України ЧФ і ядерної зброї.

14 січня 1994 року в Москві, всупереч ратифікованим Верховною Радою 18 листопада 1993 року Договору СТАРТ-1, яким передбачалося поступове скорочення стратегічних ядерних озброєнь, розташованих на території України, самовільно прийняв рішення підписати тристоронній заяву президентів України, США та Росії щодо негайного вивезення всього українського ядерної зброї в Росію (яке вже завершилося 1 червня 1996 року), причому без будь-яких конкретних гарантій безпеки і документально зафіксованих фінансових компенсацій

Звязки з Медведчуком

У вересні 1994 обраний депутатом ВР, член фракції СДПУ. У 1998 році знову обраний депутатом ВР України як лідер партійного списку СДПУ (о). З 1998 року — член СДПУ (о) і Політбюро СДПУ (о). У 2002 році переобраний депутатом за списком СДПУ (о).

На президентських виборах 2004 року підтримував Віктора Януковича.

Після подій 2014 року, пов’язаних з Кримом і війною на Донбасі, закликав до прямих переговорів з Росією.

Про надання Криму автономії та військової бази РФ в Криму окрема історія.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я