Крик відчаю – забудьте про олімпійські медалі Токіо-2020! Спортивні федерації України звернулись до Зеленського через руйнування Гончаруком вітчизняного !

0

П’ять спортивних федерацій України виступили із заявою до президента України Володимира Зеленського та спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, зазначають Патріоти України.

Причиною звернення стало рішення Кабміну зупинити у грудні фінансування роботи федерацій олімпійських видів спорту. Асоціації регбі, хокею, боксу, баскетболу та легкої атлетики звернули увагу керівництва країни на те, що підготовка до старту в Токіо-2020 перебуває під загрозою зриву.”Вже зараз у федерацій виникла заборгованість за послуги, надані протягом 2019 року.

З цієї причини спортсменам доводиться скасовувати тренувальні збори, щоб уникнути зростання боргів. Припинення фінансування саме у цей період руйнує всі зусилля, які були витрачені на підготовку спортсменів до Олімпійських ігор протягом попередніх трьох із половиною років. Багаторічна праця тренерів, спортсменів, менеджменту може бути зруйнована моментально, тоді як до досягнення поставлених цілей залишається зробити останні кроки”, – йдеться в зверненні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я