Курс доллара! Прогноз на неделю!

0

За тиждень курс долара до гривні на різних сегментах валютного ринку змінився по-різному, курс готівкового долара і офіційний курс знизився, а на міжбанку він незначно виріс.

Такі дані сайту “Сегодня” надав старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб.

Так, з минулого вівторка офіційний курс долара США знизився з 24,87 грн до 24,54 грн, попит / пропозиція на міжбанку зросли з 24,73 / 24,77 до 24,80 / 24,82 грн. А середні курси купівлі / продажу готівкового долара в банках за знизилися з 24,71 / 25,09 до 24,59 / 24,94 грн.

“На цього тижня ми очікуємо помірного зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень поблизу 24,9 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 24,7 / 25 грн”, – спрогнозував Іосуб.

Експерт нагадав: керівник проектів і програм департаменту відкритих ринків НБУ Емал Бахтарі пояснив, що український регулятор встановлює офіційний курс гривні до долара на підставі курсу, який склався протягом дня на міжбанківському валютному ринку. Україна в 2015 році фактично перейшла на плаваючий валютний курс. Це означає, що НБУ не намагається фіксувати курс і не втручається з метою поставити якийсь тренд зміни курсу, сказав Бахтарі. За його словами, вся роль НБУ – не допустити надмірних і занадто різких коливань, оскільки це провокує паніку.

Джерело

Загрузка...