Курс валют! Експерти спрогнозували вартість грошей до кінця лютого!

0

Малоймовірно, що долар в найближчі місяці буде коштувати дорожче 28 грн, проте і більш серйозного зміцнення гривні фінансисти поки не очікують. Курс продовжить рухатися в сторону 27 грн / $, але це станеться вже в березні-квітні.

Про це повідомляє «Хвиля» з посиланням на коментарі Ярослава Кабіна (Ідея банк), Василя Невмержицького (Кредитвест банк), аналітікав Райффайзен Банку Аваль і компанії ICU LIGA.net.

Зима 2020-21 закінчується позитивно для гривні, так як курс долара вперше за півроку опустився нижче 28 грн / $ і стабілізувався на цьому рівні.

Подальшої ревальвації так і не відбулося (частина фінансистів не виключала зрушення курсу в діапазон 27-27,5 грн / $ вже в лютому), але такого “дешевого” долара українська економіка не бачила з літа 2020 року.

Динаміка міжбанку на цьому тижні показала, що поки у ринку немає потенціалу для виходу за межі дуже вузького діапазону в 27,8-27,9 грн / $.

Учасники ринку очікують, що весна 2021 року почнеться для української економіки з уже звичним курсом – в районі 28 грн / $.

27,9 грн / $ – новий орієнтир для українського валютного ринку, з яким гривня, ймовірно, зустріне початок весни 2021. Прогноз до 26 лютого – 27,73-28,1 грн / $.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я