“Марафон” Зеленського побив світовий рекорд!

0

Прес-марафон президента України Володимира Зеленського побив світовий рекорд і став найтривалішою “прес-конференцією” світового лідера, яка точиться уже понад 8 годин.

Джерело: зустріч Зеленського із журналістами на фудмаркеті 10 жовтня

Зокрема, під час розмови президента із журналістами з’явився представник Національного реєстру рекордів, який повідомив, що “прес-конференція Зеленського “побила” світовий рекорд”.

Представник реєстру рекордів Віталій Зорін: “Нічого не віщувало біди, до того як колеги-журналісти нас не попередили про те, що можливе світове досягнення. Ми дуже швидко провели експертизу… Уже зараз прес-конференція триває більше 8 годин і рекорд, не буду казати чий, перевищено як мінімум на 45 хвилин… І судячи з того, що я чув, вам ще доведеться годинок до дев’яти-десяти, напевно, працювати. Я розумію, як це складно. І бажаю вам триматися”.

Деталі: У відповідь президент подякував і заявив, що він “людина скромна” і не любить нагороди. Зорін вручив Зеленському нагороду. Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель сказала, що для них це стало сюрпризом. 

 

До цього найтривалішу прес-конференцію давав президент Білорусі Олександр Лукашенко, який у лютому 2017 року спілкувався з журналістами протягом 7 годин 21 хвилини.

Також тривалі прес-конференції полюбляє президент Росії Володимир Путін.

Що було раніше: Зеленський уже встиг поговорити майже з 2 сотнями журналістів. Зустріч із президентом проходить на другому поверсі фудкорту KyivFoodMarket в окремій зоні. 

Представники медіа ставлять запитання главі держави групами 10 чи більше осіб, сформованими за списком акредитації.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяПогода зробить українцям приємно! +25 повертаються, синоптик назвала дату!
наступна стаття“Погода буде просто розкішною до +27 градусів”: синоптик повідомила, коли в Україну прийде бабине літо