Масова відмова від субсидій! Кому доведеться платити більше!

0

У 2020 році українцям істотно скоротять субсидії – багато сімей залишаться без уже звичної мінімальної, але все ж допомоги від держави.

Про це пише Тoday.ua. Нововведення підуть, починаючи з травня поточного року. До слова, грошову допомогу на оплату комуналки для українців буде скорочено вперше за кілька років.

Змінюється сама формула розрахунку – незабаром деякі будуть змушені платити на 500 грн більше. І якщо зараз за діючими субсидіям за комуналку платять не більше, ніж близько 15% від сукупного доходу сім’ї, то незабаром відсоток збільшиться до 20 (%).

«Зараз українці, які мають право на« знижки », платять тільки ту суму, яка не перевищує певного відсотка. У кожного цей відсоток різний », – йдеться в матеріалі.

На даний момент розрахунок такий: потрібно дохід на одного члена сім’ї розділити на два прожиткові мінімуми і після помножити на 15%: «Наприклад, якщо середній дохід в сім’ї на одну людину становить 3 тис. Грн, то сім’я може платити за комунальні послуги 11 , 6% від свого доходу ». Так в разі, якщо сума сукупного доходу сім’ї становить 9 тис. Гривень, то за комунальні послуги платити будуть 1044 грн. У разі більшої суми, яка виходить «на виході» після розрахунку – витрата повинна покривати субсидія. Але з весни 2020 року, замість звичних 15% встановлюється коефіцієнт в 20%. Отже, сім’я за прикладом вище отримує субсидію в розмірі всього 342 грн.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я