Масштабний мітинг у Львівський області. Проти чого протестують люди

0

Місто Новояворівськ на Львівщині залишився без світла і води. Аварія комунальних мереж трапилася з вини нового управителя, призначеного Нацагентством з розшуку та менеджменту заарештованих активів (АРМА) ПП “Гарант-енерго М”. У місті Новий Розділ, в якому склалася аналогічна ситуація з управителем, люди побоюються, що комунальна катастрофа добереться і до них. Тому 2 тисячі людей вийшли на масштабний мітинг.

12 годин на місті Новояворівськ, Львівської області, не було світла. У зв’язку з цим з ладу вийшли насоси водоканалу і підприємство припинило водопостачання міста. Все це сталося з вини нового управителя, якого АРМА призначило для керівництва двома ТЕЦ.

“35 тисяч людей залишилися без світла і води. Водоканал підключив резервне живлення і водопостачання відновили. Але швидше за все, подібна ситуація буде повторюватися “, – говорить директор ТзОВ НВП” Новояворівськ “Андрій Гнатуш.

За його словами, ця ситуація – “квіточки”, в порівнянні з тим, що почне відбуватися з приходом опалювального сезону. Мережі до підключення опалення в Новому Роздолі і Новояворівську не готові. І навіть якщо тепло дадуть, це загрожує аваріями, а як наслідок, додатковим навантаженням на електричну мережу. Адже люди будуть гріти квартири електроприладами.

“На моїй пам’яті у них вже 7 директор, десятий заступник. Вони назбирали на ввірених підприємствах боргів на суму понад 1 млрд. 200 мільйонів гривень, – каже Гнатуш, – АРМА повинна визнати цього управителя неефективним і передати ТЕЦ в управління комунальних підприємств області.

Крім того, управитель АРМА заборгував величезні суми зарплати співробітникам ТЕЦ.

І поки в Новояворівську люди пожинають плоди аварії, в Новому Роздолі вже вийшли на протестну акцію. 2000 осіб вимагали від Верховної Ради і Міністерства енергетики залучити керівництво АРМА до відповідальності за зрив силами некомпетентного управителя ТЕЦ опалювального сезону в двох містах.

Нардеп, член паливного комітету ВРУ Юрій Камельчук обіцяв розібратися з проблемою і винести це питання на обговорення в парламенті.

 “Товариство з обмеженою відповідальністю-управитель виявилося неефективним. Борги є, тепла – немає. АРМА, яка повинна була б найняти і контролювати якість управителя цього не зробила. І це неприпустимо. Ми зберемо термінову нараду в комітеті і в Міністерстві. Ми будемо разом з міністром терміново розробляти якийсь алгоритм вирішення цієї проблеми на державному рівні “, – сказав депутат.

Загрузка...
попередня статтяЗ жовтня! Для українців відмінили штамп у паспорті. Що потрібно знати
наступна стаття15:00 в Путіна зробили заяву щодо відведення сил бойовиків на Донбасі